- 2018 - Situaţia drepturilor salariale ale personalului plătit din fonduri publice

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Buget --> Situaţia drepturilor salariale și alte drepturi

Situația la data de 31 martie 2018 a personalului plătit din fondurile publice la nivelul Primăriei comunei Lespezi, județul Iași, conform Legii nr. 153/ 2017 este conform documentului atașat.

Documente pdf
Situaţia drepturilor salariale ale personalului plătit din fonduri publice stabilite conform Legii nr.153/2017

Data creare: 12-04-2018 20:09:18